Лицемірство Тимошенко і Зеленського

Лицемірство абсолютно заслужено є одним з найбільш осуджуваних людських пороків…

Тимошенко, яка підписала кабальний контракт з Путіним на поставку 50 млрд кубометрів газу в рік за найвищою в Європі ціною, тепер стверджує, що, виявляється в Україні досить і власного газу.

Навісивши на Україну, на пару з Януковичем, боргові зобов’язання на 70 млрд доларів, тепер звинувачує нинішню владу у «тарифному геноциді» і «тотальному зубожінні».

У команді Зеленського проявів лицемірства не менш:

– Три роки спекулювати на темі офшорів Порошенко, при цьому акумулювати власні зароблені кошти на офшорних рахунках, а українські підприємства подавати, як збиткові. (Загальний річний фінансовий результат «холдингу 95-го Кварталу» в Україні – збиток на рівні 3,2 млн грн. Https://nv.ua/…/stsenicheskij-obraz-v-realnoj-politike-chto…)

– Заявляючи про те, що тема релігії вкрай педантична і делікатна і вибачатися за невдалі жарти перед Кадировим, знущатися над Томосом («термосом») і «ав-ав-автокефалією».

– Стверджувати, що не має жодного бізнесу з агресором, і в той же час отримувати від Кремля гроші на зйомки пропагандистських фільмів з довіреною особою Путіна в головній ролі.

– Закликаючи в інтерв’ю Гордону не розпалювати регіональні та національні суперечності, зображати на сцені «тупих рагулів-львів’ян на Майдані» і жартувати на тему Кабміну, як «єврейської громади Вінниці».

MIXADVERT