Україна та РФ провели перший етап обміну полоненими 1000 на 1000: Визволено 205 захисників
“Сьогодні з російського полону повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап обміну 1000 на 1000.
Серед звільнених рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року. Захищали Україну в Маріуполі і “Азовсталь”, на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС”, – зазначив (https://censor.net/ua/n4003354) Володимир Зеленський.

You must be logged in to post a comment.