ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ. В ПОШУКАХ ЛОГОТИПУ

Днями нове очільництво музею здійняло чергову бучу, присвячену власній креативності і логотипізації історичного музею. Виявляється, саме кочівницькі скульптури можуть бути візитівкою, таким собі брендом. Бо у нас їх чи не найбільше в Україні. Може і так. А може й ні. Бо в тому ж Переяславі їх теж багатенько.

Не обличчя Яворницького. Не козацька шабля. Не чумацький віз. Кочівники…

Звісно, в цьому щось є. Вимити з свідомості образ героїчного захисника власної землі, але натомість піарити символ знищення. Бо кочівники впродовж віків накочувались хвилями на землеробів, змітаючи їхні осередки, винищуючи і перетворюючи на рабів. Символічно.

Дуже гарний ляпас тій спільноті, яка вимагає відображення в назві області саме козацької складової. Перетопчуться. Нехай бидло знає своє місце. Пани прийшли. Із дупел «руських печей». Але «шабесгої» по суті.

Свого часу місто Дніпро пережило подібний ідіотизм. Коли невігласи-піарники «втюхували» нам свої бачення міста. Головним в цій кампанії було погаласувати й показати свою креативність й потрібність. Хоч щось, аби гроші. Найприкольнішим був потрійний сперматозоїд, схожий на стилізовані «причандали». Пронесло: отримали лише зображення сміттєвого відра.

Ось так і тут. Дякуючи журналістам міського сайту «Город.ДП» ( https://gorod.dp.ua/news/155524 ), ми змогли побачити пропозиції. Якщо одним словом – безликість.

Та дивлячись на чудасії нової команди, для нинішнього стану музею був би кращим логотип з двох предметів: з відра і пральної машинки. Відра кругом підставляються, бо дах продовжує текти. А пральна машинка має стати символом відмивання самі знаєте чого.

Безумовно, владі і зграї падальників, котра обсіла музей, все байдуже. Головне – вчасно комусь щось відкрутити, випхати незадоволених, довести свою креативність. До часу. Рано чи пізно, але надходить час, коли терпець уривається і найкращими засобами реагування стають найпростіші. Народні. Доживемо

Останнє зображення. звісно, ні на що і ні накого не натякає. Воно взяте з відкритих джерел (http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=100896). Теж така собі візуалізація…

Віктор Векленко

MIXADVERT

ютос