Монолог Івана Макара про демографію

Завжди уважно прислухаюся до думок Івана Макара. Це філософ світового рівня, роздуми якого часто не розуміють сучасники.

Отож, монолог народного депутата Першого скликання, філософа, фізика, юриста і добровольця бату “Айдар” Івана Макара.

-З 2002 до 2017 року з України виїхали на постійно 6,3 мільйона людей. Особливо інтенсивним став процес виїзду останні 5 років. Якщо за цей час Україна втратила у війні з вини російського політичного керівництва півтора десятка тисяч своїх громадян, то з вини українського політичного керівництва Україна втратила десь біля двох з половиною мільйонів. – написав Іван Макар.

Інша проблема – низький рівень народжуваності в Україні. У нас на кожне народження орієнтовно 1,5 смертей.

Значить, головний ворог не в Росії, а в самій Україні, що обирає собі керівництво, яке планомірно і методично витісняє українців зі своєї землі, створює тут нестерпні умови для проживання, прикриваючи свої злочинні дії російською агресією, наслідки від якої для України у понад тисячу разів менші, ніж наслідки війни.

Значить, звільняється українці землі для заселення іншими етносами, що іменується етноцидом. Бо ж ніяких екологічних катаклізмів за цей час не сталося, сама українська земля не перестала бути комфортною для проживання. Думаю, робиться такий етноцид українців цілком свідомо, оскільки доларових мільярдера П.Порошенка, мультимільйонерів А.Яценюка з В.Гройсманом та іже з ними важко запідозрити у безталанності.

Йдуть чергові президентські вибори…. і я не бачу просвітку, не бачу жодних ознак того, що українці проснулися і проявили хоча б мізерну волю для припинення власного винищення.

Люди рівня Івана Макара повинні увійти у владу і формувати стратегічний напрям України.

Хоча, нині це неможливо…

Ростислав Тригуб, студент

MIXADVERT