МОЗ: Новація, що не лікує, а пудрить мізки і пускає кошти на вітер…

Міністерство охорони здоров’я хоче налагодити систему надання медичної допомоги українцям таким чином, щоб після прийому у лікаря кожному пацієнту надходило повідомлення про те, скільки держава за це заплатила.

Про це заявив в Радіо Свобода міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Для того, щоб була офіційна звітність вся і Національна служба здоров’я здійснила платежі, потрібно кожен прийом хворого внести в електронну систему охорони здоров’я. Ми зараз розглядаємо ще систему пост-чеків. Тобто, коли людина звернулася або до сімейного лікаря, або в госпіталь, їй наприкінці місяця надійде на телефон смс, що її звернення коштувало для держави стільки-то коштів, які держава оплатила”, – сказав Ляшко.

За його словами, так громадянин розумітиме, що держава покриває і які страхує ризики для здоров’я людини, що свідомо платить податки.

А хто порахував вартість такої роботи на кошти на друк і розсилку? Про дії певних лікарів, які випсуть непотрібні пігулки за для “процвітання корпоративного інтересу з фармацевтами”… А тихі невелички хабарики… І кого збираються лікувати розсилкою тих папірців? Обідраних до нитки пацієнтів?  Читаючи словосполучення “держава витрачає” стає просто смішно…

MIXADVERT