Правоохоронці ліквідували канал постачання героїну з Ірану до країн Євросоюзу

Фото: прокуратура АР Крим

Правоохоронці ліквідували канал постачання героїну з Ірану до країн Євросоюзу, затримано 7 учасників групи.

Про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко у Фейсбук, передає Рубрика.

“Вдалий результат ефективної міжнародної співпраці. 235 кілограмів вилученого героїну на понад 10 мільйонів євро, 7 учасників транснаціональної групи наркодилерів затримано – це результат спільної спецоперації правоохоронців України та Молдови. Потужний канал постачання героїну з Ірану до країн Євросоюзу ліквідовано”, – написав Клименко.

За його словами, зловмисники діяли за ретельно продуманою схемою: вони створили декілька фіктивних будівельних фірм і переправляли наркотики під виглядом будматеріалів.

“Героїн маскували в муляжах – пустотілій цеглі. З Ірану наркотик подорожував транзитом через Україну до Молдови, де наркодилери орендували цілий склад для розфасування “товару”. Потім цей героїн мав потрапити на чорний ринок Євросоюзу”, – зазначив Клименко.

Він поінформував, що усіх 7 учасників цієї групи було затримано. За інформацією прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, ці особи були затримані у Молдові.

Наразі правоохоронці автономії готують повідомлення про підозри фігурантам у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ч. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення інших членів наркоугруповання, що перебувають як на території нашої держави, так і за її межами.

MIXADVERT

ютос