Вибори в Кропивницькому: В коншню не можна – тільки на станцію юних техніків…

Результат пошуку зображень за запитом "станція юних техніків кропивницький"

Дивне місце для роботи ОВК №99 вибрали в Кропивницькому – станцію юних техніків, що розташована подалі від людського ока, практично  майже на околиці міста, поруч з будинками приватного сектора та неподалік від тюрми. Невідомо чи є там актова зала хоча б на 200- 300 місць, адже здавати звіти про підсумок голосування приїде приблизно 450 осіб. До цього треба додати, в непристосованому приміщенні на майже околиці повинно працювати 34 члени ОВК з бухгалтерією та комп’ютерниками, добрі півсотні спостерігачів, а серед них як мінімум з десяток міжнародних, довірені особи та представники ЗМІ. Для чого і кому потрібні такі метаморфози з організацією тисняви та інших незручностей? Навіть в любому селі чи райцентрі все організували б краще.

Історія виборів у Кропивницькому давня, але майже завжди міські, обласні та окружні комісії розміщали у центрі міста: міській чи обласній раді, Будинках культури та приміщенні коледжу, яке в радянські часи було будинком політпросвіти. А тут на тобі – нове політичне ноу-хау. Кажуть, що раніше там дитячий садок., може тому і вибори вирішили провести по-дитячому. На жаль пісочниці прибрали…

А ще в історичному плані в 2004 році в місті був сумнозвісний  на всю Україну і світ сотий округ з знаменитими математичними махінаціями та голодуючими захисниками архіву бюлетенів з Комітету виборців України. Цікава думка представників цієї громадської організації та “ОПОРИ”. Де ще в обласних центрах так повелися з розміщенням ОВК?

MIXADVERT