Викладачі Університету “Україна” ставлять питання І.П.Смешку

Якийсь неймовірний резонанс викликала акція студентів Університету “Україна” з питаннями кандидату у Президенти України, генералу Ігорю Смешку.

Ми вже сформулювали кілька блоків питань, оформили їх як статтю і направили І.П.Смешку, чекаємо відповіді.

Несподівано, отримали ще один блок питань, вже від викладачів рідного університету. Теж публікуємо і направляємо пану кандидату…

Підготував Ростислав Тригуб, студент

Запитання до п. Смешко І.П.

 

 

 1. Яким чином і протягом якого часу (хоч орієнтовно) можна з перемогою закінчити війну з РФ і відновити територіально цілісність України?
 2. Які конкретні заходи необхідно вжити, щоб подолати корупцію хоча б до рівня, який є в Європі? І скільки часу потрібно для цього?
 3. Чи готові ви організувати і очолити процес повернення вкраденого добра у 90-ті роки його власнику – народу за технологією відновлення справедливості при продажі Криворіжсталі? І скільки часу для цього потрібно?
 4. Які практично кроки необхідно здійснити, щоб дерибанщики були засуджені праведним судом?
 5. І як ви уявляєте собі чистку силових структур, аби викинути з них всю суддійську, прокурорську, есбеушну, поліцейську аморальну нечисть і замінити їх патріотичними і чесними працівниками?
 6. Як ви бачите можливість повернути вкрадені в українців сотні мільярдів гривень і вивезених в офшори? І чи будуть притягнуті до відповідальності організатори і власники офшорних схем?
 7. Як ви ставитесь до утворення двох-палатного парламенту із загальною кількістю депутатів 200 осіб, Головою держави, щоб був гетьман? Він же й очолює уряд, щось на зразок державного устрою США.
 8. Скорочення дармоїдів із Верховної ради, як і ліквідація наскрізь корумпованої адміністрації Президента дозволить без найменшої шкоди зекономити сотні мільярдів гривень, які відразу ж можна використати для збільшення заробітної плати і пенсій. Чи підтримаєте ви такі заходи?
 9. Що ви зробите для того, щоб чотири гілки влади – законодавча, виконавча, судова і інформаційна були насправді незалежними, а не з’єднаними корупційними судинами, як це є сьогодні?
 10. Які статки, маєте ви і найближчі родичі і чи є у вас щось нажите нечесною працею?
 11. Чи не вважаєте ви доцільним інтенсифікувати зусилля України в напрямку створення антипутлірівськоїкоаліції.
 12. Якщо так, то які кроки повинні бути першими.
 13. Скільки треба часу і коштів, аби Україна мала потужну сучасну армію, здатну захистити її суверенітет.
 14. Ви працювали в різні часи військовим аташе, Головою комітету з питань розвідки при Президентові України, начальником Головного управління розвідки Міноборони, заступником секретаря РНБО України, Головою служби безпеки України, радником Президента з питань розвідки та в інших органах, що займалися питанням розвідки й безпеки. Як сталося так, що Україну нищили, продавали масово майно збройних сил, призначалися міністри-росіяни, масово здійснювалися інші антиукраїнські дії, а з боку цих органів –ніякої реакції та захисту інтересів України не було, навіть жоден офіцер із цих органів не застрелився!
 15. Чи усвідомлюєте ви, що незалежна потужна і заможна Україна можлива тільки за умови, що українці будуть титульною, основною державотворчою нацією, а державною мовою з 100% вжитком буде українська мова? Якщо так, то що ви будете робити як гарант Конституції, щоб це було втілено в життя, а якщо ні – то чому і що ви пропонуєте на заміну?

MIXADVERT

ютос