Михайло Басараб: корупція – повноцінний інструмент російської гібресії

Політолог Михайло Басараб – нова яскрава постать у пристаркуватій українській політиці. Його прогнози лаконічні, аналіз ситуації вичерпний. Пропонуємо чергові роздуми про майбутні вибори.

-Міркуючи про те, кому віддати голос на виборах Президента, одразу ж уявляйте, яким мав би бути наступний парламент і кого б ви там хотіли бачити. Це не менш важливо, аніж обрати Президента.- пише в соцмережах Михайло Басараб.

Тільки після виборів Верховної Ради сформується нова цілісна політична конфігурація. Пам‘ятаймо, що союзником ворога у наших тилах є не лише відверті і приховані кремлівські «шістки», а й демагогія і популізми. Такі політики є «попутниками Кремля».

Обираючи кандидатів і партії, не просіть поради у телебачення, не слухайте чуток на базарі чи в маршрутці. Поверніться подумки в лютий 2014–го, прокрутіть у своїй пам‘яті ці роки, згадайте хто і що зробив.

-Подумайте, як було і як стало, хто робив, хто заважав, а хто просто піарився. Офіційні і солідні сайти та видання вам у поміч, а не Інтернет-помийки. Перевіряйте факти. – застерігає М.Басараб, – Слідкуйте не лише за «сенсаціями», а й за їхнім спростуванням. Зараз поширюють багато неправди. І головне: на жодну мить не забувайте, що війна триває, ворог хоче знищити Україну і відібрати нашу свободу. А корупція – повноцінний інструмент російської гібресії. Не лише в Україні, а й всюди на Заході. Про це дедалі частіше говорять адекватні західні експерти та інтелектуали.

Думайте, читайте, спокійно аналізуйте. І ви не помилитеся в день голосування.

Виборча боротьба виходить на свою найжорстокішу стадію. Телебачення, газети, інтернет забиті піаром, компроматом, хитрими звинуваченнями, різноманітними перекрученнями.

У цій ситуації дуже важливий голос чесних патріотів, фахових політологів, одним з яких є Михайло Басараб.

Підготувала Олена Тернавець, студентка Університету “Україна”

MIXADVERT