Чого хоче жінка!

 

Їх повадки і дії часто не можна пояснити, тому так цікаво спостерігати за ними і просто стикатися в повсякденності. В наш час, коли боротьба за свободу жінок і рівноправ’я статей стали цілком буденними і визнаними справами, жінки з лагідних, ніжних і улесливих предметів інтер’єру перетворилися в вольових і рішучих бізнес-леді, які заткнуть за пояс будь-якого чоловіка і відстоять свої права. У цих амазонок тепер дуже складно розгледіти тих милих і надзвичайно повітряних створінь описаних Достоєвським або Толстим в своїх творах. Повсюдна емансипація зробила жінок абсолютно незалежими як від впливу чоловічої статі, так і від їх грошових коштів. Але як би сильно не змінилися жінки зовні, їх поведінки і звички, психологія їх залишилася колишньою.

В глибині своєї чуйної душі жінки в своїй більшості хочуть зустріти люблячу і вірну їм людину, яка змогла б гідно провести її через життя. При цьому жінка сподівається, що він буде багатий або хоча б заможний, без шкідливих звичок і всіляко балувати дружину і своїх дітей. Але це повсюдний оману, щодо жіночих бажань. Так, їм би хотілося мати все це в одному флаконі, але з властивою в наш час їм прагматичністю, вони розуміють, що такий ідеал не зустрінеш, і тому вибирають кандидата найменш відразливого для них. Так, наприклад, якщо жінка успішна і амбітна, то вона схильна шукати чоловіка м’якого і багато в чому поступливого, щоб не було конфлікту інтересів. Поки чоловік буде сидіти вдома з дітьми, вона буде заробляти гроші і неодмінно балувати свого обранця. Але з іншого боку такі жінки нерідко хочуть мати поруч з собою сильного і все вирішального самця, який у випадку її невдач прикриє сильним плечем і вона зможе біля нього розслабитися, немов крихке і ніжне створіння. В цьому і полягає двоякість жіночої психології. З одного боку вони хочуть тепла і турботи, і при цьому повне і беззастережне підпорядкування, а з іншого боку потрібен їй чоловік, який буде сильніше її в емоційному плані, чітко і твердо відстоюватиме свою і її позіціі. Тому, багато жінок, знайшовши одну якість в свому чоловікові, шукають інше в абсолютно сторонньому – коханцеві.

За своєю природою жінка – це вірна істота, тому що їй властива турбота про потомство і постійна суєта з домашніми клопотами, тому часу на зради і пошуки кращого варіанту не залишається. А з іншого боку, за своєю психологією, жінка буде вірна лише тому, кого вона поважає і вважає себе рівним. Тільки заради такої людини вона здатна на безкорисливу любов і відсутність скарг на життя. У таких умовах навіть сама вітряна і навіжена дівчина перетворюється в саму люблячу і турботливу дружину і матір своїх дітей. Слід пам’ятати, що жіноча психологія дуже крихка. Жінки не люблять прямого насильства над собою в моральному плані, але якщо вона вважає це частиною якоїсь гри чи свого хитромудрого плану, то із задоволенням йде на це. Так само жінки не люблять контролю над собою і своїми діями з боку протилежної статі, але якщо чоловік їй дозволяє різні вчинки, довіряючи їй, то з часом у жінки пропадає будь-яке бажання робити різні дурниці. Тому що по природі своїй жінки – це підбурювачі, а як тільки об’єкт – чоловік не відповідає на підбурення, то і бажання цим займатися пропадає.

Тому найважливіше, що повинен знати чоловік в поводженні з жінкою: чим більше ви їй дозволяєте, більше даєте волі думкам, тим більше вона вас цінує, любить і поважає у відповідь. А повага – найголовніше почуття в спільному житті.

MIXADVERT

ютос