Максим Тимошенко – новий ректор Київської Національної Музичної Академії

28 вересня, в результаті другого туру виборів на посаду ректора Київської Національної музичної Академії ім. П. Чайковського з значним відривом переміг Максим Олегович Тимошенко.

Проголосувало 464 людини – 93, 2%.

Максима Олеговича Тимошенка вітаємо з перемогою!
Колектив академії довірив Вам майбутнє НМАУ. Бажаємо натхнення та наснаги у втіленні та реалізації виборчої програми! Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю та відкритість до спілкування зі студентством та колективом.

Дякуємо оргкомітету та адміністрації (Анатолій Бровій) за прозорі та неупереджені вибори. Окрема вдячність за онлайн-трансляцію всього процесу та підрахунку голосів.

Педагогічний та студентський колектив вітаємо з початком нового етапу розвитку нашої Alma mater та студентського самоврядування як його невід’ємної частини. Переконані, що у нас попереду велике майбутнє!

Свідома НМАУ

P.S. Нагадаємо, що виборча баталія була дуже жорстка, починаючи з того дня коли шляхом кулуарних ігор 1 серпня цього року Максим Тимошенко був зміщений з посади ректора наказом Заступниа міністра культури Ростислава Карандєєва і був призначений виконуючий обов’язків.

MIXADVERT