Київський міський голова Віталій Кличко визнав будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» законним

Київський міський голова Віталій Кличко визнав, що будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» в Києві  має всю дозвільну документацію на проведення забудови і чинність цих документів не скасована і не зупинена.

Про це йшлося  під час наради в КМДА за участі представників забудовника, громадських активістів, керівників профільних департаментів та правоохоронців.

Міський голова зазначив, що до Києва щорічно приїжджає  жити й працювати понад 200 тис. осіб.  За його словами,  «місто буде рости – хочемо ми цього чи ні». До того ж, перспективним планом розвитку столиці обрано саме південний напрямок столиці.

Мер звернув увагу, що забудовник у своєму плані передбачив будівництво соціальної інфраструктури: садочки, школи та інше, а також заплановано створення рекреаційної зони навколо озер.

Зважаючи на занепокоєння громадських активістів, міський голова запропоновав розробити детальний макет забудови цієї території з урахуванням інтересів громади.

Враховуючи, що на сьогодні залишаються незавершеними судові спори, мер Києва Віталій Кличко рекомендував дочекатися рішень суду для остаточного з’ясування правових позицій сторін.

 

АТ АКБ «АРКАДА» офіційно заявляє: ми підтримуємо міського голову Віталія Кличка, що такі конфлікти не повинні вирішуватися шляхом протистояння. Ми готові шукати компроміс за столом переговорів і захищати своє право в судовому порядку.

Вкотре наголошуємо, що будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» реалізується в рамках перспективного плану розвитку міста і цілком законе.

Компанія – забудовник вважає, що така ситуація не є підставою зміни планів забудови цієї території.

 

Посилання на заяву: https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=uzJG0IPMIPE

Прес-служба  АТ АКБ  «АРКАДА»

 

 

MIXADVERT