Тимошенко наш ректор!!! – Анатолій Кочерга

Як же приємно бачити на сторінках ФБ Вашу підтримку, шановні колеги!

Як вже набридло читати весь цей бруд, який останнім часом л‘ється з вуст та з під пера опонентів кандидата у ректори Національної музичної академії Максима Тимошенко!

Як же Вам , шановна “культурна” громадо не соромно! Ви пишете , що ми не знаємо Чекана, який він розумний, хороший таке інше.

А ви знаєте пана Тимошенко ? Ви знаєте скільки і кому він зробив добра?! Але, він не принижує та не обливає брудом колег по виборам, не бігає по консерваторії та не підмовляє студентів та викладачів, а консерваторці, які мають честь та гідність підтримують його, хоча в разі , не проходження , вони розуміють добре, чим для них обернеться ця підтримка!!!

А ще, якщо комусь здається, що робота ректора буде солодким шматочком, то дуже помиляється, і не дай Боже виграє інший кандидат, ми побачимо дуже швидко , як вийде боком цей ласий шматок йому, та як він подолає всі перешкоди, ремонти, співпраці , як згуртує творчих людей разом!!!

Тому, кому не байдужа доля , як ви пишете Альма матер, згуртуйтеся , не бійтеся та голосуйте за Максима Тимошенко і ви не пожалкуєте !

Тимошенко наш ректор !!!!

Анатолий Кочерга

Довідка з Вікіпедії:

Кочерга Анатолій Іванович

Народився у селі Самгородок Козятинського району Вінницької області. Закінчив Київську консерваторію. З 1979 року — народний артист УРСР, з 1983 року — народний артист СРСР. У 1984 році був обраний народним депутатом СРСР 11-го скликання.

Лауреат Шевченківської премії 1989 року — «за створення партій в операх „Борис Годунов“ М.Мусоргського, „Дон Карлос“ Дж. Верді, „Милана“ Г.Майбороди у Державному академічному театрі опери та балету УРСР імені Т.Шевченка».

На даний час Анатолій Кочерга разом із дружиною Ліною мешкають переважно у передмісті Відня. Також вони мають помешкання у Києві та Люксембурзі. А. Кочерга не змінював громадянства і залишається громадянином України. За словами самого співака «Я тільки працюю за кордоном. Хоча мені постійно пропонують залишатися за кордоном. А я не хочу. Я їжджу на роботу… На всіх афішах, практично всіма мовами світу написано, що я — з України. І я пишаюся цим»

MIXADVERT