про Марка Фейгіна і його роль в долі українських політв’язнів

Російський адвокат Марк Фейгін відомий тим, що здійснював захист народного депутата Надії Савченко в часі її перебування в російській в’язниці позбавлений права займатися адвокатською практикою.

Офіційною причиною стала перепалка в соцмережах Фейгіна і блогера з України Анатолий Шарий.
Шарій відомий своїми епатажними думками та критичними виступами не тільки на адресу української влади а й українських патріотів, націоналістів, що дає підстави останнім звинувачувати його в антиукраїнській пропаганді. Наразі Шарій постійно проживає в ЄС так як в Україні має проблеми з правоохоронними органами. Як на мене то ця справа проти Шарія в Україні дуже мутна і має стати предметом серйозного дослідження правниками через можливі фальсифікації.
Я особисто не раз і не два ставав об’єктом як на мене необґрунтованих та упереджених наїздів з боку Шарія а тому запідозрити мене в прихильності до нього досить тяжко.

Але досить про Шарія. Давайте про Марка Фейгіна і його роль в долі українських політв’язнів Кремля.

Кажуть Марк Фейгін окрім захисту українських політв’язнів, займався захистом інтересів корпорації «Рошен» на території РФ. Не знаю чи це правда і наскільки серйозно Фейгін був інтегрований в цей процес але всі справи «Рошен» були програні в російських судах.

Найцікавішим з точки зору піару і самим медіа-привабливим для Фейгіна став процес над Надією Савченко.
Зараз вже мабуть всім зрозуміло, що весь судовий процес над Савченко в РФ від початку до кінця був вміло зрежисованою ФСБ виставою і Фейгін в ній відігравав далеко не останню роль.
Пригадайте, що саме Фейгін виступав рупором негайного звільнення-обміну Савченко.
Спецоперація ФСБ по впровадженню в український політикум «троянського коня» Надії Савченко мав на меті не тільки внутрішню дестабілізацію в Україні а й в першу чергу дискредитацію боротьби за визволення українських політв’язнів в РФ.

Як ви друзі думаєте, чи міг адвокат Фейгін не знати про те, що з його клієнтом Надією Савченко активно працює ФСБ? Звичайно не міг! Більше того дуже схоже на те, що Фейгін був значущим елементом в цій спецоперації ФСБ адже активно займався медіа підтримкою Савченко в РФ, Україні та світі.
Наразі серед в’язнів в РФ ходить інформація, що Фейгін захищає інтереси лише тих політв’язнів які готові до співпраці з ФСБ і яких кремлівські упирі готують для обміну. Про це мені прямо пишуть «маляви» з російських тюрем.

В контексті останніх новин про позбавлення Марка Фейгіна адвокатських прав українцям варто задуматись чи не готує нам Кремль нового «троянського коня» у вигляді «гонимого» адвоката?
Якщо зараз Фейгін приїде в Україну з відповідними меседжами то все підтвердиться. На жаль

MIXADVERT