Знову відвідав студію “Подробиці” телеканалу Інтер і знову дізнався багато нового! Знаю, як довго і важко йшли переговори щодо екскурсій студентів-журналістів Інституту філології і масових комунікацій Університету “Україна”. Особливо, першого курсу.

Журналісти напружено працюють, а тут практично діти, з якими треба возитися і розповідати елементарні речі. Чимало редакцій відмовляють, часто не дуже ввічливо.
Вже вдруге, студентів першого і другого курсу приймає студія “Подробиці”. Подяка директору НІС Олександру Пилипцю, начальнику зміни Євгену Святцеву, телеведучому Олексію Фадєєву!

Відразу зазначу – “телезірка” новин Олексій Фадєєв буквально закохав студентів! Після його гумористично-філософського виступу пролунали оплески! Пану Олексію варто прийти до нас на кафедру і прочитати цикл лекцій про реальну журналістику. Можливо, зробити серію відеоуроків! Запросили – погодився!!!

Студенти ознайомилися з організацією процесів зйомок в студії прямого ефіру, побачили головну апаратну, базу звукорежисера, монтажні, ньюс-рум… Зрозуміли, як побудоване життя студії, головне завдання якої – поширення новин.

Скажу чесно – було дуже цікаво! Як і минулого року.
Ми вже відвідали Нацмузей у Пирогові, агенцію Укрінформ, Інтер. Їдемо в редакції газет “Голос України”, “Вечірній Київ”, кіностудію Довженка, судію Фільм ЮА, 5 канал…
Вчимося професії!
Ростислав Тригуб, студент Університету “Україна”












You must be logged in to post a comment.