У Києві станом на 23 січня подорожчав проїзд у маршрутках.
4 компанії-перевізників підтвердили підвищення вартості проїзду в столичних маршрутках – про це повідомили представники Комунальної служби перевезень Києва.
Столичні перевізники запевняють, що подорожчання до 6-и і 7-и гривень пов’язане із подорожчанням пального та зростанням курсу доллара.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Асоціація перевізників Києва попередила про можливе зростання вартості проїзду з 5-6 гривень до 8-9 на міських рейсах, і з 12-16 гривень до 20 на рейсах, які обслуговують передмістя.
Студентка університету «Україна» Кібукевич Наталія

You must be logged in to post a comment.