Турист-мандрівник Новоукраїнки №1 повернувся з Стокгольму. Що це змінило? Виникла проблема з внутрішніми перевезеннями в місті, а вихід в тумані… А звіти ні про що та некрологи по загиблим на війні як завжди на сторінці мера. Але в мережі Фейсбук пан Корінний вніс «своє нове пожвавлення».
На додатку «ВІДЕО Reel» є багато різних цікавинок: молитви, кулінарія, лікування, фізичні вправи, історичні довідки, кліпи від ШІ, корисні поради, пісні . котики, сюжети про тварин та птахів. Відчідувачі ставлять вподобайки та пишуть коментарі. Вподобайок буває від кількох тисяч до мільйона.
Але несподівано в цей позитивний потік ввірвалися відосики від Корінного про грейдерування просілкових шляхів та риття канав. Звичайно, що вподобайоок більше тридцяти не буває.. . Так в Новоукраїнці реагують на свого мера, бо іншим це, звичайна річ не цікаво, а вподобайки лише від осіб «близького кола» підлабузників. І від якого це «потужного інтелекту» народилася та інновація? Кількість лайків викриває справжню суть і справжній авторитетет керівника «зразкової громади».
А що до «вітру Стокгольму», то про цю поїздку на сторінці мера повна мовчанка на відміну від реакції на цю подію від інших… Що привід пан Корінний зі Швеції в яку прошвендяв тихо і чомусь мовчки.
Про прибирання смітників у цьому році лише загальні фрази. Не те що минулого з пафосом – смітник на Аграрній, смітник на Трояндовій… шість волонтерів прийшло.
А збір настінних папірців у рамочках з грамот та подяк продовжується, але мало чого вартий в справжніх реаліях громади. Що пересічним членам громади з того, як і з посмішок мера на його фотосесіях? А де фонтани? А де натовпи туристів біля млина Варшавського? Лише «вітер Стокгольму» в голові однієї особи…
За матеріалами соціальних мереж

You must be logged in to post a comment.