Молодіжна школа проектного менеджменту – одна із форм адаптації молоді до сучасних реалій

Громадська організація «Гуманітарна ліга» продовжує працювати з молоддю України.

Відповідно постанови  Кабінету Міністрів України «Державна цільова соціальна програма “Молодь України” на 2021-2025 роки від 2 червня 2021 р.  № 579  організувала та провела низку тренінгів у Донецькій і Запорізькій області  восени цього року які проходили за підтримки Мінмолоді та спорту України.

Метою проекту – є підвищення рівня компетентності молоді, у тому числі громадянської в сферах проектного менеджменту.

Голова правління громадської організації Артем Ловягін:

-Одна із головних проблем сучасної молоді – низький рівень адаптивності та життєстійкості у динамічному світі через недостатній рівень компетентності. Вони не мають фундаментальних знань про принципи функціонування громадських організацій, не знають про свої реальні   можливості. Більшість наших молодих людей  – це креативні сучасні люди, але брак коштів  не дає їм можливості реалізувати свої проєкти, свої мрії. Наше головне завдання – підвищення рівня знань, компетенції у сфері проектного менеджменту серед представників молодіжних громадських організацій, розвити у них  інноваційне та креативне  мислення, розширити кругозір  активної молоді через навчання та комунікацію з іншими представниками громад.

Учасники працювали в наступних групах: «Система управління та система мислення»; «Прийняття рішень: підходи та інструменти»; «Основи проектного менеджменту» «Основи фінансового менеджменту» «Взаємодія з людьми: мотивація, лідерство, культура».

Навчальні тренінги проходили впродовж 5  днів в Покровську Донецької області та в Запоріжжі. До школи зібралися молоді громадські лідери, працівники закладів культури, молодіжних центрів, студенти та молодь  з усієї України.

У багатьох учасників  в планах – організація  молодіжних  центрів в своїх ОТГ, пошук альтернативного фінансування та цікавих партнерів.

Для отримання практичного досвіду були проведені ознайомчі екскурсії у новостворених молодіжних  центрах в  Донецькій області (Покровськ, Добропілля, Олександро-Калинове)  та в  Запорізькій області (Мелітополь).

Артем Ловягін: «Наша школа відрізняється від інших тим, що кожен учасник отримав готовий проєкт, який вже можна подавати на конкурси для отримання фінансування. Для учасників це були дуже насичені дні –  багатьом довелось не тільки придумати проект, прописати його, але й захистити. Сподіваємось, що ці проєкти будуть в майбутньому реалізовані  в громадах”.

Для учасників тренінгу та молодих громадських активістів громадська організація готує брошуру «Проектний менеджмент для молоді» – невеликий посібник, який допоможе початківцям ознайомитися з азами проектного менеджменту.

ГО “Гуманітарна ліга” продовжує  тренінги для молоді.

Незабаром будуть оголошенні нові тренінги, які допоможуть молоді реалізувати свої ідеї та мрії.

Прес-служба ГО «Гуманітарна ліга»

MIXADVERT