«Свобода» лишається флагманом патріотичного напрямку української політики

Дякую кожному виборцю 197 округу за те, що попри підкуп, маніпуляції, бруд ви прийшли і зробили вибір, за який вам ніколи не буде соромно. Особлива подяка Каневу та Золотоноші.

Дякую кожному, хто допоміг у цій кампанії. Не буду відмічати усіх, бо в ці дні обдзвоню кожного і подякую особисто. Ми зробили велику роботу і даремною вона не буде. Обійшли кожне село, зайшли у кожну хату. Тому і збільшили початковий рейтинг у більш ніж п‘ять разів.

Ми показали, що рано (вкотре) ховати націоналістів. «Свобода» лишається флагманом патріотичного напрямку української політики — і вибори на 197 окрузі це неспростовно доводять. Шалений адмінресурс, всі можливі брудні технології та підкуп, помножені на вкрай низьку явку виборців — це формула зеленої влади, яка поки працює. Але це піррова перемога, яка в результаті вилізе їм боком. І лише пришвидчить остаточне розчарування українців у цій владі маніпуляторів.

А я і надалі буду опікуватися рідними для мене Канівщиною та Золотоніщиною. Нікуди не пропаду і буду на зв’язку. Так вже склалося моє життя, що Київ і Черкащина в однаковій мірі є для мене рідними. Обертів не збавляємо, йдемо вперед. Завжди на вашій стороні!

Андрій Іллєнко

MIXADVERT