шоумен зареєстрував петицію про заборону концертів російських виконавців

 

Український шоумен Ігор Кондратюк зареєстрував петицію до президента про заборону в Україні концертів російських виконавців. Шоумен назвав «диким і безчесним» те, що концерти росіян в Україні до сих пір не заборонені.

Кондратюк також нагадав слова Зеленського до його обрання президентом про війну як «бізнесі на крові», застосувавши це формулювання щодо співпраці з російськими артистами.

“Шановні! Намагаюсь бути  послідовним у своєму неприйнятті будь-якої колаборації з росіянами – агресорами. Сьогодні я створив петицію до Президента України за заборону концертів (гастролей, окремих виступів на фестивалях та корпоративах) російських артистів – громадян країни-агресора. Країни, яка в березні 2014го окупувала Крим, а пізніше розв’язала гібридну військову агресію. Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла поневіряння, змусивши жити в російській окупації, або вимушеним стати переселенцем.

Тому для мене дико і безчесно, що на 8му році війни в Україні НЕ заборонено гастролі російських артистів. Людей, які вдають, що вони “внє палітікі”, виступаючи при цьому в Росії перед вбивцями українців, а, приїжджаючи сюди – перед їхніми жертвами. Переважна більшість російських артистів або відкрито підтримують агресію Кремля і імперську істерику під назвою “кримнаш”, або відвідують окупований Крим, порушуючи українські закони, або тихо мовчать, тобто по суті – теж підтримуючи війну з Україною.

Дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму та контролю за східними кордонами – це нонсенс і колаборація з агресором (я – за заборону будь-яких контактів з агресором! На всіх рівнях!). Як любив казати нинішній Президент України В.Зеленський – “бізнес на крові”. Я вимагаю припинити цей бізнес. В світі майже 200 країн. Нехай до нас їздять з концертами мирні люди, а не глашатаї “русского міра”! 

Підписуйте і поширюйте!” – пише Кондратюк.

MIXADVERT

ютос