Юрист побачив фейк в обшуках будинку Медведчука – бо проведені із запізненням на три місяці 

Ярослав Куц

Продовженням серіалу “Слуга народу” назвав ситуацію із обшуками народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука адвокат Ярослав Куц.

Він нагадав, що Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції щодо Віктора Медведчука ще в лютому. Логічно, що саме тоді мали б відбутись обшуки – щоб були вчасно вилучені ті чи інші документи, записи, мобільні термінали, комп’ютери. Натомість ми побачили “фейковий обшук, який проведений через три місяці”, – сказав Ярослав Куц під час ефіру на Еспресо.TV, в програмі “Підсумки з Анною Валевською”.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

“Коли три місяці тому Медведчука і Козака назвали по суті зрадниками Батьківщини і їм дали три місяці для того, щоб вони підготували усю платформу, заховали все, що можна заховати, перевести, передати, перепродати, знищити… Це продовження нашого сумнозвісного серіалу “Слуга народу” для жителів України, які дивляться телебачення, які чекають, що президент, як у фільмі, дістане автомат і буде розстрілювати”.

Нагадаємо, у лютому РНБО підтримала санкції проти 19 юридичних і восьми фізичних осіб. Серед них – один із лідерів ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. Санкції проти них накладені за статею “фінансування тероризму”. 11 травня кумові Путіна Медведчуку висунули підозру у державній зраді. У будинку підозрюваного та партійному офісі проведено обшуки.

MIXADVERT