Є директор Національного культурного центру України в Москві

У Києві обрали нового генерального директора  Національного культурного центру України в Москві, повідомляє кореспондент “Українського інтересу”.

Новообраним очільником став журналіст Валерій Юрченко.

Як зазначив Юрченко, першочерговим завданням наразі для центру є підбір кадрів.

На місце гендиректора претендували п’ять головних кандидатів: соліст Національної опери України імені Тараса Григоровчиа Шевченко Іван Березовський, юрист Сергій Винник, політолог Олексій Шерстобоєв, дипломат Тарас Малишевський, артист Валерій Юрченко.

Валерій Юрченка має дві вищі освіти – педагогічну і журналіста. З 1982 року працював у Москві, в Агентстві друку і новин “АПН”. У 2006-2007 працював радником віце-прем’єр міністра України Володимира Рибака.

Довідка “Українського інтересу”: Культурний центр України в Москві створений для зміцнення міжнародного авторитету України, пропаганди культури і духовності, ознайомлення зарубіжної громадськості з історією і культурою, внутрішньою та зовнішньою політикою України, підтримки українських організацій в Російській Федерації.

У центрі працюють курси української мови, бібліотека імені Богдана Ступки, а також магазин української літератури і вечірня школа.

Щорічно в центрі проходить близько 60 книжкових і документальних виставок.

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply