участь у Річних загальних зборах ЦУКА у Вашинґтоні

Президент Світового Конґресу Українців виступив на Річних загальних зборах ЦУКА та вручив українським кооперативам США Почесні грамоти
9 червня 2017 р., на запрошення Централі українських кооператив Америки (ЦУКА), Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій взяв участь у Річних загальних зборах ЦУКА у Вашинґтоні, США, де виступив з промовою на тему 50-ліття СКУ, привітав учасників зборів та відзначив українські кооперативи за довголітню фінансову підтримку СКУ.

Евген Чолій також вручив ЦУКА і українським кооперативам США Почесні грамоти СКУ.

СКУ нагородив у категорії “за дуже вагому фінансову підтримку” – Фундацію “Самопоміч” Української Американської Федеральної Кредитової Спілки “Самопоміч”, Чикаґо; Федеральну Кредитову Кооперативу “Самопоміч”, Нью-Йорк, та Федеральну Кредитову Кооперативу СУМА, Йонкерс; у категорії “за вагому фінансову підтримку” – Нову Українську Федеральну Кредитну Спілку, Кліфтон, і Українську Федеральну Кредитову Кооперативу “Самопоміч”, Філадельфія, та у категорії “за фінансову підтримку” – Федеральну Кредитову Кооперативу “Самопоміч“, Клівленд; Українську Федеральну Кредитну Спілку, Рочестер; Українську Національну Федеральну Кредитову Кооперативу та ЦУКА.

ЦУКА з 1981 р. координує діяльність українських кооператив на терені США та має розгалужену мережу установ, які є фінансово-економічною опорою українців та українських громадських інституцій у Америці.

“Щиро дякую ЦУКА та українським кооперативам США за довголітню підтримку діяльності Світового Конґресу Українців, яка тепер найбільше пов’язана з захистом територіальної цілісності України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій. 
 
СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

 

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply