на засіданні Президії Київради обговорили, які питання виноситимемо на сесію

Разом з головами фракцій та постійних комісій на засіданні Президії Київради обговорили, які питання виноситимемо на сесію наступного тижня. З понеділка голосуємо.
Серед важливих питань – кошторис Києва на 2021 рік та Програма економічного і соціального розвитку столиці на 2021-2023 роки. Сподіваюсь, пленарне засідання пройде не менш продуктивно, ніж сьогоднішній день.
Так склалося, що депутати попереднього скликання встигли розглянути не всі заплановані питання. Тому частину часу на засіданні ми приділили їхньому розгляду. Піднімали необхідні документи, аби достеменно розібратися у кожному з них. Зійшлись на тому, що кожна комісія забере собі профільні питання. Достеменно вивчить їх. А далі приймаємо рішення: або голосуємо, або відправляємо на доопрацювання. То ж роботу розпочали!
Друзі, окремо прошу, якщо у вас є ідеї щодо благоустрою міста, або вас турбують соціально-важливі проблеми, з якими ви не впораєтесь самостійно – я завжди готовий до співпраці. Ви можете написати мені суть справи у особисті повідомлення в фейсбуці, або ж зателефонувати у мою громадську приймальню та записатися на прийом. Вона працює щодня, окрім вихідних. Аби ухвалювати потрібні людям закони, важливо знати, що турбує киян. Тому наша з вами співпраця – фундамент для розбудови Києва.
Телефон громадської приймальні: 063 102 08 24
Адреса: вул. Зої Гайдай, 5. Пн-пт: 14:00-17:00

Владислав Трубицин ,

Депутат Київради

MIXADVERT

ютос