Російські окупанти хочуть зробити “іноземцями” українців Донбасу і позбавити їх прав

Російські окупанти прискорюють примусову видачу російських паспортів мешканцям окупованого Донбасу, а українців, які відмовляються від російського паспорта, окупаційна влада РФ збирається позбавляти прав.

Про це повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на українську військову розвідку.

“Російсько-окупаційні адміністрації за розпорядженням російських кураторів продовжують заходи з прискорення процесу примусової паспортизації населення на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

За даними української військової розвідки, задля примусового отримання паспорта РФ окупанти мають намір позбавити українців на окупованому Донбасі права розпоряджатись своїм майном та здійснювати інші дії, що потребують засвідчення нотаріусом.

“Окупантами розглядається питання запровадження обмежень громадянських прав для осіб, які мають паспорт громадянина України, з наданням статусу “іноземного громадянина”. Зокрема, передбачається позбавити їх “виборчого права”, можливості укладати цивільно-правові угоди, які потребують нотаріального посвідчення”, – інформує Міноборони України.

Як зазначається в повідомленні, російські окупанти зробили обов’язковим отримання паспорта Росії для бойовиків з Донбасу, які воюють в так званих “арміях” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

MIXADVERT