Кропивницький: Під загрозою знищення експонати Музею мистецтв

У Музеї мистецтв Кропивницького відсутнє тепло, хоча опалювальний сезон у місті розпочався 18 днів тому.

Як розповіла CBN директорка закладу Тетяна Ткаченко-Суханова, причина – у неможливості КП «Теплоенергетик» усунути порив тепломережі. Він стався під магазином SHELFI у центрі міста, який на цій тепломережі побудували і куди тепер комунальників без дозволу власника не пускають.

Без тепла не тільки музей, а і квартири кропивничан. Рятуються музейники, вмикаючи обігрівачі та кондиціонери, але температура у будівлі з 10-12 градусів до кінця дня не піднімається вище 16.

Колекцію музею складають більше 16 тисяч експонатів. Половина з них – живопис і графіка, яким потрібні 18 градусів тепла і відповідна вологість.

За словами Тетяни Ткаченко-Суханової, про проблему знають у міській раді й облдержадміністрації. Поки з власником магазину недорогого одягу тривають перемовини, під загрозою загибелі залишаються витвори мистецтва міжнародного рівня. Власником магазину, який вдався до порушень при будівництві магазину є новообраний депутат міської ради від партії  Артема Стрижакова “Перспектива міста”. Міська влада та обласна рада, якій підпорядкований Музей мистецтв поки що проблему не вирішили. Невже зважає “депутатськьке межсезоння”? Чому до вирішення проблеми не долучається ОДА?

Колектив Музею мистецтв готовий вийти на акцію протесту.

MIXADVERT