Експерт пояснив, чому СН може програти вибори “Батьківщині” у більшості міст

Політолог оцінив шанси “Слуги народу” на виборах мера у великих містах

На виборах 25 жовтня партію “Слуга народу” чекає нищівна поразка. Ймовірно, партія президента не отримає жодного мера у великих містах та не зможе завести в місцеві ради бодай другу-третю за чисельністю фракцію.

Про це заявив політичний експерт Дмитро Корнійчук у Facebook.

“Стомившись від “тиранії клоунів” і балагану непрофесіоналізму, стомившись спостерігати, як Зеленський пхає по кишенях і під кришку роялю “солоденьке” з бюджету, українці хочуть бачити при владі компетентних та професійних управлінців”, – прогнозує експерт.

За його словами, роботу “нових облич” українці нині відчувають на власних гаманцях – рівень життя погіршується, тарифи зростають. Людей обурює, що нова влада “дерибанить” країну, розпродає землю та стратегічні підприємства, заробляє навіть на епідемії коронавірусу.

У зв’язку з цим, наголошує експерт, мільйони людей готові на місцевих виборах голосувати, наприклад, за “Батьківщину”, знаючи що за цією командою професіонали.

“По суті, в Україні лише Тимошенко – єдиний політик, який має реальний досвід управління країною (двічі прем’єр-міністр), глибинне розуміння економічних процесів, чіткий покроковий план виводу України з кризи. І найголовніше – Тимошенко об’єднує всю країну своєю чіткою проукраїнською позицією. І є єдиним лідером, для якого в пріоритеті добробут людей і національні інтереси”, – вважає Корнійчук.

Він також додав, що місцеві вибори покажуть реальний рівень підтримки президента та його політичної сили, а отже, найімовірніше за результатами перегонів постане питання дострокових парламентських та президентських виборів.

MIXADVERT

ютос