Білоруські опозиціонери відмовилися відповідати на питання про приналежність Криму

Члени Координаційної ради Білорусі Антон Родненков та Іван Кравцов, відмовилися відповідати на питання про приналежність Криму.

Про це вони заявили в ефірі «Апостроф.TV».

«Ми тут знаходимося як представники Координаційної ради. Навіть якщо я скажу, що думаю, це буде сприйнято як позиція когось, хто знаходиться в Координаційній раді. Ми бачимо раду як стіл, за який можуть сісти абсолютно різні сили. У ньому є різні політичні партії, які між собою не мають єдиної думки з приводу того ж Криму», — сказав Антон Родненков.

Окрім того, Родненков уточнив, що питання про Крим не до них, оскільки вони не політики.

«Справа в тому, що це питання не зовсім до нас. Світлана Тихановська висловлювала свою думку з приводу Криму, Віктор Бабарико висловлювався, Валерій Цепкало, очевидно, теж. Вони політики, вони борються за владу, претендують на те, щоб керувати країною і вибудовувати, в тому числі, і зовнішньополітичні відносини», — додав він.

Іван Кравцов, зі свого боку, здивувався питанню про Крим. Він сказав, що Координаційна рада займається, перш за все, «внутрішнім порядком Білорусі».

«Я теж утримаюсь від коментарів з цього питання, тому що я навіть не знаю, як це співвідноситься з тематикою нашої роботи», — наголосив Кравцов.

«Аргумент»

MIXADVERT