Створено новий благодійний фонд – для творчих дітей України

«Радію, що нарешті відбулась важлива подія . Нашою командою створений та зареєстрований Благодійний фонд ” Щаслива дитина – квітуча Україна “.

Фондів багато , але наш фонд особливий ! – Його цілі формування моральних цінностей,залучення дітей до здорового способу життя,- розвиток творчих і талантів у дітей;
Концепція діяльності фонду – «від людей до людей», тобто брати участь в проектах фонду може будь-яка людина незалежно від його фінансового стану, національності та інших відмінностей.
Ми разраховуємо на підтримку всіх для кого майбутнє наших дітей не просто слова.

Фонд починає працювати не голому місці. Вже 6 років ми займаємося дитячими проектами і об’єднали тисячі дітей по всій Україні.

Дуже вдячний за підтримку проекту ” Щаслива дитина – квітуча Україна”, який символізує щасливе майбутнє дітей во всьому світі.» – таке повідав всьому світові у мережі Фейсбук  кропивницький фалерист Микола Цуканов.
З такого радісного приводу Микола Миколайович навіть написав слова гімну нового фонду. Він починається словами:

«Єднає творчість Батьківщину,
Душа маленького творця
Єдину неньку Україну,
Єднають дітлахів сердця!»

Емблему благодійного фонду  в подарунок розробила художня родини Кравченків з Одеси.

А ще галерея “Єлисаветград” прийняла рішення про передачу  перших 25 картин  з  50 картин в благодійний фонд ” Щаслива дитина – квітуча Україна”. Ці картини вже виставлені у вільний продаж для фінансового його поповнення. Але вже другого дня після реєстрації фонду на його рахунок надійшли перші 3000 гривень від вірменської родини  Тиграна Хачатряна.

Стосовно картин, то їх зображення виставлені в мережі Фейсбук. Стартова ціна любої  з них 1500 гривень. Там же наведені платіжні реквізити фонду.  Покупець сам визначає вартість картини, яку він собі вподобав.

Засновники фонду “Щаслива дитина – квітуча Украіна” Світлана Сисоєва та Микола Цуканов закликають підтримати це начинання та передавати свої роботи на підтримку фонда. Є вже перші пропозиції з Одеси та інших міст. Організатори пишуть, що вони обнародують прізвища благодійників, хоча це і необов’язково, адже поняття благодійності передбачає анонімніть. Оголошення прізвищ переносить такі вчинки в розряд спонсорства.

 

Анатолій Авдєєв, підписавшись, автоматично став інформаційним спонсором фонду “Щаслива дитина – квітуча Украіна”

MIXADVERT