Ще до свого початку фестиваль «Кропивницький» розчаровує кропивничан

Запрошення на театральні вистави, що відбуватимуться в драмтеатрі ім. Кропивницького в рамках однойменного фестивалю, закінчилися. Про це «Гречці» повідомили в касах театру. Попри запевнення головного режисеру фестивалю Сергія Компанійця, що запрошення до кас надійдуть в понеділок, ті несподівано для самого режисера вони з’явились сьогодні, у неділю.

zapr7

– З подивом дізнався, що запрошення в касах з’явилися в неділю, в вихідний день. Прошу вибачення у всіх, кому зашкодив своїм попереднім постом про початок розповсюдження запрошень у понеділок.

zapr2

Раніше нардеп Олександр Горбунов повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці, що запрошення на фест з’являться за тиждень до його проведення(29 серпня), але цього так і не відбулось.

– Щодо можливості отримання запрошення на фестиваль: за тиждень до початку вони з’являться в касах нашого театру ім. Кропивницького і філармонії.

zaprr1

Соціальні мережі буквально «вибухнули» після того, як організатори фестивалю фактично «підпільно» роздали всі запрошення.

Ольга Сілевич:

– Білети, тобто безкоштовні запрошення, друкували до сьогодні… І от підходимо до каси театру Кропивницького, а білетів вже немає…їх попросту недовезли, в касу дійшло 20-40 білетів на кожну виставу при загальній кількості місць 400!

– Касир каже ну адміністрація ще по 10 білетів взяла… Тобто фестиваль, який коштував країні 7 000 000 гривень знову ж таки зробили не для людей, не для жителів міста, а для тих, хто біля кормушки…

Олексій Хмара:

– Хотів на “Дивну виставу” від одеситів. Вона запланована на 1 вересня в рамках Національний мистецький фестиваль “Кропивницький 2017”, а запрошень нема. В касу театру завезли геть трошки, їх розібрали одразу ж. А де взяти, не знають, бо інформацію цю організатори тримають в секреті.

– Така от дивна вистава. Зате з ініціативи народного депутата ака Олександр Горбунов та під орудою крутого Sergey Kompaniets. Знаючі люди кажуть, що запрошення можна виграти. Якщо береш участь в театральній ході в рамках фесту. Іду тренувати поклон. І шити прапор “Я люблю Г…”

zapr3

Ольга Зима:

– Дуже неприємно все це! Нам теж казали, що запрошення з’являться в понеділок. І тут знайома говорить, що запрошення взяла ще вчора, в суботу! Бажання відвідати хоч один захід фестивалю як рукою зняло!

– Люди для себе свято організували, а нам, простим смертним, негоже бувати на подібних заходах! І найбридкішим стає той факт, що все будується на брехні!

Наталія Кривошей:

– У мене складається враження, що нову назву міста, яку покликаний популяризувати однойменний фестиваль, популяризуватимуть у вузькому колі шанувальників народного депутата й ініціатора заходу Олександра Горбунова. Запрошення ще не встигли віддрукувати, а вже практично нема. Найцікавіше, що захід ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ і по ідеї, не зважаючи на практично відсутню рекламу фестивалю на всеукраїнському рівні, на нього можуть приїхати які не які туристи. Мені цікаво, що вони зможуть побачити без запрошень. Може, я чогось не знаю чи не розумію, Олександр Горбунов, то просвітіть чи ви, чи хоч ваша прес-служба людей щодо ситуації із запрошеннями, тому що це питання цікавить дуже багатьох, хто свого часу радів і вболівав

Фактично без жодної реклами, з запрошеннями, які роздає невідомо хто і невідомо коли, фестиваль, ймовірно, стартує 29 липня, проте все може змінитися з огляду на рівень його організації.

Сергій Компанієць просить містян не критикувати за недолугу організацію, а відвідати інші заходи в рамках фестивалю. Ймовірно ті, на які запрошень непотрібно.

– Якщо ж вам не дісталося запрошення, спробуйте зламати шаблон і не писати з цього приводу гнівних постів, а прийдіть і отримайте задоволення від інших заходів фесту.

До відсутності реклами фестивалю Компанієць ставиться з гумором, про що і написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

– Отвечая на вопрос “где реклама фестиваля?”, могу сказать, что, возможно, она существует в параллельной Вселенной. Скажем, в виде частушек: “Мимо Чёрного Вигвама я без шуток не хожу, то про фестиваль напомню, то рекламу покажу!

zapr9

Тим часом в мережі вже з’являються демотиватори, автори яких готові за гроші придбати «халявні» запрошення, які просто нереально дістати в обіцяний організаторами спосіб.

zapr6

Докладніше в розділі Ще до свого початку фестиваль «Кропивницький» розчаровує кропивничан — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

MIXADVERT

ютос

Be the first to comment

Leave a Reply