РФ перекинула в ОРДЛО десятки вантажівок з боєприпасами

РФ перекинула в ОРДЛО десятки вантажівок з боєприпасами

Українська розвідка зафіксувала переміщення Росією на тимчасово окуповані території Донбасу «гумконвою» з боєприпасами та військовою технікою.

Про це повідомив речник Міноборони полковник Дмитро Гуцуляк у щоденному зведенні.

За інформацією Головного управління розвідки (ГУР), Росія продовжує підтримувати окупаційні війська на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Йдеться про постачання озброєння, боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів та іншого військового майна.

Зокрема, з 15 червня до з’єднань та частин першого (Донецьк) і другого (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ доставлені близько 4,5 тисячі пального і понад 20 вантажних автомобілів боєприпасів та майна військового призначення.

Крім того, окремими колонами була переміщена броньована техніка, відновлена на ремонтних заводах російського військово-промислового комплексу.

Нагадаємо, командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заперечив створення ударних угруповань в ОРДЛО та вірогідність наступу РФ з боку незаконно анексованого Криму.

6 липня ЗСУ на Донбасі завдали удару у відповідь на обстріли російсько-окупаційних військ. Ворог поніс втрати у живій силі та бронетехніці.

2 липня військовослужбовці з 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького влучним пострілом знищили систему відеоспостереження терористичних угруповань у зоні ООС.

Тим часом головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак зазначив, що інформація про начебто скорочення чисельності Збройних сил, є маніпулятивною і неправдивою.

MIXADVERT