ДВАДЦЯТЕ, ЮВІЛЕЙНЕ ПАЛОМНИЦТВО РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

6 серпня 2017 року завершилася восьмиденна проща з Мелітополя до Запоріжжя. З 30 липня по 6 серпня по шляхах області 200 кілометрів з молитвами йшли представники римсько-католицької громади Запоріжжя, області, України та гості нашої країни.

Двадцята проща до Санктуарію Бога Отця Милосердного. „Мелітополь-Запоріжжя”. Як розповідає священик Римсько-католицької церкви отець Андрій Попов, який вже багато років організовує паломництво, цього року проща пройшла у світлі 100-ї річниці Фатимських явлень Діви Марії.
Отець Андрій Попов розповів: „Перші та останні слова Діви Марії, сказані 100 років тому дітям у Фатимі були: „Моліться щоденно на Розарії. Не ображайте більше Господа Бога!”. Цей заклик, який сьогодні є не менш актуальним, став гаслом прощі. Прочани не тільки заглиблювались в суть фатимських явлень, а й відповідали на нього, щоденно молячись повним Розарієм за мир в Україні, об’єднання християн, встановлення свята на честь Бога Отця та у власних намірах”.

Останній відрізок шляху по Запоріжжю прочани пройшли під проводом трьох єпископів Харківсько-Запорізької дієцезії: ординарія Станіслава Широкорадюка, помічника Яна Собіло та емерита Мар’яна Бучека.
Проща завершилася урочистою літургією у Санктуарії Бога Отця Милосердного. Єпископ Станіслав подякував прочанам за молитви та жертви, заради яких вони стали на шлях прощі.

Під час паломництва відбувалися щоденні Євхаристії, прочани йшли приблизно 25-27 км на день, молилися на Вервиці (всі частини), читали Коронку до Божого Милосердя та брали участь в конференціях. Спали в наметах, готували їжу просто неба. Усіх учасників прощі по її закінченню щиро привітали запорізькі прихожани, які прийшли на урочисту літургію, дякували за пройдений молитовний шлях та стійкість у напрочуд спекотну погоду.

ФБ

MIXADVERT

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply