Об‘єктивна реальність: він і його друзі крадуть в армії, в України, в нас. У них на совісті смерті наших воїнів: через те, що гроші замість їхніх армійських потреб пішли у владні кишені; через крадені на військових підприємствах деталі; підірвані арсенали; продані втридорога некондиційні комплектуючі; цей чорний список можна довго писати.
Це все – ПРАВДА.
ПРАВДА, хоч і гірка, хоч і не хочеться вірити. Але це так.
Українці! Зараз наше завдання усвідомити: їх не можна допускати до влади ще на п‘ять років. Інакше Україну розтопчуть остаточно, а потім, розграбовану і слабку, продадуть Путіну через посередника Медведчука. До цього йде, майте мужність це побачити і передбачити.
Майте мужність.
А нас… когось знищать фізично.
Когось витіснять за кордон, як мільйони українців, які вже виїхали, бо тут неможливо заробити чесні гроші.
А когось – перетворять на рабів. Покірних, мовчазних. Забитих, одурених. Когось куплять за гріш, когось впіймають на наївність: як тих, що в неділю підуть голосувати за Порошенка.

You must be logged in to post a comment.