Ініціатива створення Суспільного Договору

Політологи, філософи, науковці, громадські діячі виступили з резонансною ініціативою. Час створити і підписати Суспільний Договір! Суть – закони не працюють, в країні наявні ознаки зовнішнього управління, країна в стані війни. Час гуртуватися і шукати вихід!

Представники Спільноти Договору пропонують об’єднати зусилля окремих громадян, спільнот, громадських та політичних організацій для створення Суспільного Договору і приєднатися до Меморандуму Спільноти Договору.

Серед підписантів інтелектуали, філософи, науковці, громадські діячі: Богдана Бабич (Bogdana Babych), Тарас Бебешко (Тарас Бебешко (Taras Bebeshko), Борис Беспалий (Борис Беспалий), В’ячеслав Богуславський (Вячеслав Богуславский), Наталія Глоба (Наталия Глоба), Сергій Дацюк (Сергій Дацюк (Сергей Дацюк), Олексій Жмеренецький (Алексей Жмеренецкий), Олександр Кочетков (Alexandr Kochetkov), Віталій Кулик (Vit Kylyk), Володимир Нікітін (Nikitin Vladimir), Владислав Оленченко (Vladislav Olenchenko), Сергій Сорока (Сергій Сорока), Юрій Чудновський, Володимир Шимальський (Vladimir Shimalsky), Олег Саакян (Олег Саакян (Oleh Saakian), Катерина Одарченко (Катерина Одарченко (Kateryna Odarchenko) та інші.

19 січня 2019 року у м. Києві представники Спільноти Договору усвідомлюючи особисту відповідальність за долю країни та прийдешніх поколінь, підписали Меморандум Спільноти Договору і тим самим відкрили цю публічну пропозицію для консолідації зусиль окремих громадян, спільнот, громадських та політичних організацій заради демонтажу застарілих інституцій чинної влади й установлення Республіки Україна, заради повної та гідної самореалізації кожного у суверенному Ладу в гармонії з суспільством, Людством та Природою. Підписанти пропонують реалізувати цей процес через укладання нового Суспільного Договору між відповідальними громадянами.

Настали часи змін. Захиталися підвалини старого світового порядку. Проте люди в різних куточках Світу все частіше згадують про своє природнє право бути собою і мати суверенітет над власним майбутнім.

Україна опинилася на вістрі цього світового процесу: закони не працюють, в країні наявні ознаки зовнішнього управління, країна в стані війни. Російська Федерація здійснює збройну агресію проти України та окупувала частину нашої території на Донбасі та Крим. Спільна власність активно розкрадається, посилилося відчуття соціальної несправедливості, молодь масово від’їжджає за кордон, зникає сподівання на позитивне майбутнє.

Всі спроби “реформ” при збереженні існуючої політико-правової системи приречені на поразку. Навіть зміни до чинної Конституції вже не врятують, оскільки перерозподіл владних повноважень не торкається засадничих принципів: “як і для чого нам жити разом?”.
Олігархічні медіа створюють ілюзії позитивних змін. За завісою гарної телекартинки правлячий клас продовжує грабувати людей.

Продовження цих ілюзій веде до втрати перспектив для людей та країни, до втрати суверенітету й майбутнього для нас і наших нащадків.

Текст Меморандуму: https://sdukr.com/memorandum

Сайт Суспільного Договору: https://sdukr.com/
Сайт Спільноти Договору: https://politika.org.ua/

З цікавістю будемо інформувати про розвиток цієї ініціативи!

Підготував Зореслав Бузенко

MIXADVERT