Кропивницький: Томос   і лавочки 

 

Тема нестачі лавочок в парку навколо Успенського храма, що належить московським попам, а я виявилося, що вони його лише орендують була «гостро піднчта» одним з пенсіонерів Новомиколаївки під час щорічного звіту міського голови  Кропивницького Андрія Райковича.  І тут всі почули, що Московським попам  той храм не належить, і дарма вони недостатньо лавочок зробили, бо після отримання Томосу їм те все гикнеться. Оренда закінчиться, і нова Помісна Українська церква, яка там порядкуватиме швидко наведе лад з лавочками.

Це чули всі присутні і всі хто дивився дійство звіту в запису чи прямому ефірі. Нині вже пройшов об’єднавчий собор, підписано та вручено Томос, а хто перебуває у храмі збудовано міським головою? Хто його орендує, і мабуть,  безкоштовно чи за одну символічну гривню? Відповідь…  проста: тіж самі московські попи під  «амофором ФСБ». І скільки місяців ми ще будемо слухати «розумні пояснення» чому все так відбувається. Спочатку чекали Томосу, а тепер почнеться гра в «демократію, толерантність і невтручання у церковні справи». А церква то вже точно не наша, та ще й незареєстрована, як раніше так і понині.

Дуже дивний у Кропивницькому бізнес збудував в Кропивницькому  за роки незалежності сім храмів для церкви сусідньої держави та від реставрував ще три… А що буде далі? До цього моменту московські попи труїли свідомість городян, перейменовували місто на московський лад , по-московськи виховували в недільних школах діточок, батьки яких вже визначено були по-антиукраїнськи  «заблудшими вівцями Кремля». В цій кагорті, на жаль,  перебувала до нинішнього моменту і більша частина «місцевого бомонду» з числа бізнесу та держслужбовців. Подивимося, що буде з їх поведінкою далі…

MIXADVERT

ютос