Микола Греков: Сподіваємося на розуміння Міністра у справах ветеранів!

У 2014 році, ці люди взяли зброю і пішли захищати Україну від путінських наймитів. Їх домівки і все майно залишилося на окупованому Донбасі і в анексованому Криму. Повернення додому – гарантована смерть в тюрмі путіністів…

-Нині учасники АТО з окупованих територій найбільш незахищена і постраждала категорія ветеранів російсько-української війни! – заявив доброволець батальйону “Айдар”, мер окупованого міста Олександрівськ на Луганщині, Микола Греков, – Заради України ми (АТОВПО) втратили все, пожертвувавши благополуччям власних родин! Майже всі без житла, а вже певний вік, хвороби, діти, практично відсутні передбачені законом соціальні гарантії. Тому ситуація змусила нас згуртуватися і боротися за повернення до нормального життя, що передбачено Конституцією України. Дуже сподіваємося на розуміння Міністра у справах ветеранів!

Ветерани вже провели серію зустрічей з депутатами і чиновниками, однак, результати і темпи вирішення проблем, їх не влаштовують. Були навіть пікети…

І офіційне повідомлення:

26 грудня 2018 року, о 17 00 зустріч учасників АТО з окупованих територій з Міністром у справах Ветеранів!
Наші Пропозиції міністру пані Ірині Фриз:
1) Передбачити штатним розкладом та посадовою інструкцією посаду першого заступника Міністра #АТОВПО, Ветеранів-ВПО;
2) Передбачити одного штатного та одного на громадських засадах радників з питань #АТОВПО, Ветеранів-ВПО;
3) Передбачити в структурі Міністерства Ветеранів відділ або управління яке буде займатися АТОВПО, Ветеранами-ВПО;
4) Передбачити в кожній обласній структурі Міністерства у справах Ветеранів одного співробітника який би відповідав за АТОВПО, Ветеранів-ВПО;
5)Створити в Києві територіальний орган по АРК та окупованій частині Донбасу;
6)Звернення особисто від Міністра Ірини Фріз до всіх компетентних установ (ВРУ, КМУ, в тому числі Мінфін, Мінсоц тощо) з вимогой збільшити фінансування постанови #280 КМУ на 2019 бюджетний рік;
7) Особисто звернутися до всіх міністерств та відомств (МВС, МО, СБУ, ГПУ, фіскальні органи, прикордонників, тощо)  для створення ними своїх відповідних програм для #АТОВПО, Ветеранів-ВПО та звернутися до всіх областей з закликом передбачити фінансування #АТОВПО, Ветеранів-ВПО своїми місцевими бюджетами.
8)Звернути увагу щодо включення питання стосовно реабілітації та оздоровлення родин з числа АТОВПО на місцевому та державному рівні!

створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при МінВетеранів

Міністерство у справах Ветеранів України з метою:
забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики,
налагодження ефективної взаємодії МінВетеранів з інститутами громадянського суспільства,
здійснення громадського контролю за його діяльністю,
врахування думки громадськості при формуванні й реалізації державної політики.

Розпочинає створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при МінВетеранів.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (ІГС), які, відповідно до установчих документів, провадять свою діяльність у сфері ветеранських справ долучитися до роботи ініціативної групи.

Завданням Ініціативної групи є визначення порядку подання заяв для участі в установчих зборах та порядок проведення установчих зборів. Про початок прийому заяв кандидатів до складу Громадської ради буде повідомлено згодом.

Для участі необхідно:

письмове рішення керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в ініціативній групі та згоду ІГС на оприлюднення поданої інформації. Документ має бути підписаний уповноваженою особою, а підпис може бути скріплений печаткою.
Заява делегованого представника ІГС про згоду на участь у роботі ініціативної групи.
Заява має містити низку обов’язкових реквізитів, зокрема:
повне найменування ІГС (відповідно до реєстраційних документів);
назву органу виконавчої влади (Міністерство у справах ветеранів України) – отримувача заяви;
біографічна довідка делегованого представника ІГС, що обов’язково містить прізвище, ім’я, по батькові та посаду в ІГС (за наявності);
контактні дані ІГС (адресу, телефони, е-мейл);
дату складання заяви;
згоду делегованого представника на оприлюднення його персональних даних.

📧Скан-копії зазначених документів* надсилаються на електронну пошту: mvauainfo@gmail.com до 12:00 28 грудня 2018 року.
Оригінали документів надаються включеними до складу ініціативної групи представниками ІГС на першому засіданні ініціативної групи.
*.PDF Формат скан-копій є обов’язковим

📱Телефон для довідок: +38(098)573-57-66 (згідно з тарифікацією Вашого оператора)

Впродовж трьох робочих днів з дати утворення ініціативної групи інформацію про її персональний склад буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства у справах Ветеранів України.

MIXADVERT