Аркадій Корнацький – один з небагатьох, хто має власну думку, чітку позицію і не поступається принципами

Народний депутат України Аркадій Корнацький – один з небагатьох, хто має власну думку, чітку позицію і ніколи не поступається принципами.

Саме до таких СПРАВЖНІХ лідерів громадської думки варто прислухатися і робити власні висновки!

Кілька постів з сторінки депутата у Фейсбуку.

Ранкове засідання Верховної Ради почалося з “плачу” Юлії Тимошенко.

Учепившись обома руками за трибуну, вона з плаксиво-траурним виразом обличчя закликала “продовжити земельний мараторій”.
Цікаво, скільки неграмотних набереться у залі засідань і проголосує за цю дурню.
Бо нічого ж продовжувати не треба – “мораторій” і так буде діяти доти, доки не буде прийнятий і не вступить у силу закон “Про обіг земель сільськогоподарського призначення”. – пише Arkadiy Kornatskyy

ПРО СТРАХ

Мало не щоразу, коли пропоную різним людям не терпіти, не мовчати, і якщо вже не самим підніматися на боротьбу з можновладною мерзотою, то хоча б дати факти зловживань, злочинів, чую … “ми боїмося”… “вони бояться”… Причому, часто це не якісь забиті, затуркані, беззахисні й ні на що не здатні, наприклад, бабці й дідусі, а люди в розквіті життєвих сил, в тому числі депутати різних рівнів, сільські й селищні голови,фермери, підприємці, інколи це навіть бувші й нинішні військоовослужбовці, правоохоронці тощо…. І про них це написано.
Бояться вони … кого?!!! … чого ?!!! ….

ХТО ПОЯСНИТЬ НАРОДУ?

Прес-секретар на ТЕЦ … І тут Миколаїв відстає! Вже давно на всіх ТЕЦ цілі прес-служби, не кажучи вже про PR-департаменти, а в Миколаєві всього лиш прес-секретар!!!
Хіба ж може один фахівець, нехай навіть із досвідом роботи “по інший бік барикад”, пояснити дурному народу, чому тарифи космічні, а послуги “ГУЛАГ”івські ?!

Інформація зібрана зі сторінки депутата у Фейсбук

MIXADVERT