ДНІМ. Хіба ревуть воли як ясла повні…

За припущеннями рейдерів в музеї все погано. Совок. Руїна. Персонал не мотивований. Потрібно покращувати. Все. Швидко. Реекспозиція потрібна. Усього. Швидко. Хоч і не одразу вийде. Але – бігом. Круто. Здорово. Обіцялося людям зарплатню підвищити.

Для того, щоб науковий напрямок розвинути –

«У кожного наукового співробітника ДНІМ наукова робота (у фондах музею, в архівах та бібліотеках міста, області, України) має бути занесена до щотижневого регламенту роботи.

За підсумками наукової роботи співробітники мають подавати щомісячний короткий звіт заступнику директора з наукової частини із зазначенням опрацьованих фондів, літератури, написаних статей, тез, участі у наукових подіях – семінарах, конференціях, тощо. Утім, головним є не дріб’язковий облік наукової роботи, а її результативність, що має відображатись у оновленні експозицій музею, забезпеченні його заходів, у наукових публікаціях та доповідях тощо.

За підсумками роботи протягом року співробітники ДНІМ мають заповнювати рейтинг-лист. Необхідно встановити мінімальні бали для визнання діяльності співробітників задовільною. Ці бали мають відрізнятися для молодших наукових співробітників, наукових співробітників, старших та провідних наукових співробітників.

Також в рамках ДНІМ необхідно встановити систему заохочень для співробітників за наукові здобутки на рівні осіб з найвищим рейтингом за наукову роботу по відділах; в рамках усього музею; серед музейних працівників до 35 років, які підпадають під визначення «молодий вчений».

І таке інше. При цьому рівень матеріального забезпечення в Національному музеї

Заробітна платня співробітників :
Директор – 6414 грн., заступник директора – 6093 грн., завідувач відділу – 4916 грн.
Старший науковий співробітник – 4264 грн., просто науковий – 4000 грн.

І вираховуємо податки…

 

Тільки ось яка штука неприємна висовується. За попередніми даними, в бюджеті Дніпропетровської області коштів на підвищення зарплатні співробітникам Дніпропетровського національного історичного музею щось не видно…

 

Так що – знов на ентузазізьмі.

Або, як варіант, – на екскурсоводів додатково чіплятимуть скриньки для пожертв. На бідність. Чи на розвиток музею. Чи Христа заради. Ще й з вимогою трясти цими скриньками перед відвідувачами, щоб із натяком. Креативненько…

 

Віктор Векленко

 

 

MIXADVERT