Сергій Жижко: Я давно за військовий стан.

Я давно за військовий стан. Ще з початку окупації РФ Криму і війни у формі АТО.

Для чого потрібний військовий стан – мобілізація армії, резервістів, добровольців, дисциплінування суспільства, динамізування економіки, особливо оборонного сектору.

В умовах пострадянського суспільства в Україні – припинення діяльності ворожих структур у політиці, економіці, інформаційному просторі держави, нейтралізація пятої колони шляхом вилучення її із політичного життя.

І, звичайно, в час військового стану не можуть продовжуватися корупційні схеми, розкрадання держави по кабінетах і офшорах, покривання “своїх”, безкарність у судах.

Щоб здійснювати військовий стан, потрібні виконавці, які не повязані із ворогом агентурно, політично чи корупційно (бізнес, фінансова залежність), які не повязані з корупцією.
Професіонали і патріоти, які готові ризикувати своїм майбутнім.
Їх має бути багато.

Результатом військового стану має бути – перемога ворога у війні – захист держави і території (у випадку збройної агресії) і очищення та замирення суспільства в середині країни.
Військовий стан має бути в міру тривалою політичною операцією, свого роду революцією зверху із видимим і визнаним народом політико-економічним результатом.

Військовий стан не може бути імітацією, надуманим політичним фейком, реакцією на минущі, тактичного характеру кризи.

MIXADVERT