За 10 років Маріїнський палац не реставрували і на половину

Державне управління справами констатує, що станом на 1 липня реконструкція Маріїнського палацу в Києві реалізована на 46%, а введення його в експлуатацію заплановано на 30 червня 2019 року.Про це йдеться у відповіді Держуправління справами на запит Українських Новин.

“Станом на 1 липня 2017 роботи на об’єкті тривають. Проект реалізований на 45,9%, рівень готовності об’єкта – 35,0%. Обсяг робіт для повної реалізації проекту становить 54,1% … Введення в експлуатацію Маріїнського палацу заплановано на 30 червня 2019 “, – сказано в ньому.

У першому півріччі (січні-червні) поточного року було виконано 18,6% від запланованих на рік робіт вартістю 45,7 млн ​​гривень, на друге півріччя (липень-грудень) заплановано виконання 81,4% річного обсягу робіт на суму 154,3 млн гривень.-http://www.theinsider.ua/politics/596b33ed6bdb2/

Роботи з реставрації Маріїнського палацу почалися в липні 2007 року через незадовільний технічний стан будівлі, загальна кошторисна вартість реставраційно-відновлювальних робіт становить 1,5 млрд гривень.

Станом на 1 липня освоєно 514 млн гривень, для повної реалізації проекту і передачі будівлі в експлуатацію залишилося провести 54% від запланованих робіт на суму 956 млн гривень.

Як повідомляли Українські Новини, в серпні 2003 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, згідно з яким реконструкція і реставрація Маріїнського палацу повинна була закінчиться в 2007 році.

У липні 2016 року Держуправління справами розраховувало на завершення реконструкції Маріїнського палацу до червня 2018 року.

Заплановано, що після завершення реставрації палац використовуватиметься для проведення урочистих заходів та прийомів почесних гостей на найвищому рівні, протокольних заходів за участю президента, а також для перебування глав держав, парламентів і урядів зарубіжних країн, високопоставлених осіб міжнародних організацій.

У вільний від державних заходів час палац планується використовувати як музей архітектури і історії з проведенням екскурсій.

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply