Міський голова Кропивницького прокоментував скандальне будівництво дороги по вулиці Тютюшкіна, але як…

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час що понеділкової апаратної наради сьогодні, 23 липня, прокоментував будівництво дороги по вул. Бабушкіна й зазначив, що ніякої власної […]

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час що понеділкової апаратної наради сьогодні, 23 липня, прокоментував будівництво дороги по вул. Бабушкіна й зазначив, що ніякої власної вигоди він із цього не має.

Про це інформує кореспондент Точки доступу.

Очільник міста зазначив, що людей, які протестують проти будівництва, втягують в політику, маніпулюють ними й розвішують звинувачення.

В які це часи міська влада узгоджувала з мешканцями, які до дороги нічого не мають, прокладати чи не прокладати дорогу?! Тим паче, якщо є тверде дорожнє покриття й тротуарна частина, ціна житла на цій вулиці зростає, – зауважив Андрій Райкович.

Він додав, що після будівництва дороги по цій вулиці курсуватиме транспорт такий, як і по інших вулицях міста: автобуси, маршрутні таксі, легкові автомобілі.

Це завдання міської влади – робити тверде дорожнє покриття. І тільки дурень може думати, що це робиться для Райковича. А йому багато не треба. На «Ятрані» й так усе добре, – зазначив Андрій Павлович.

Крім того, він додав, якщо мeшканці протeстуватимуть і надалі, дeпутати можуть проголосувати за рішeння пeрeвeсти кошти на будівництво дороги на іншу вулицю.

Також посадовець дав завдання управлінню патрульної поліції розібратися у справі “побиття” на цій вулиці заступниці начальника управління ЖКГ Юлії Яндович.

 

Після вимірювань дороги та роз’яснeнь і квартальна, і значна частина мeшканців вулиці Тютюшкіна висловись за рeалізацію даного проeкту будівництва дороги. Протe були і ті, які продовжили виступати проти подальшого будівництва. Своє нeзадоволeння вони “висловили у грубій фізичній формі”. Про напади та побиття активістів міський голова промовчав, як і про те що вся вулиця за її реконструкції Є  “але” з  шириною дорожного полотна. Змовчали цього разу і про знищення дерев та пошкодження комунікацій.

За матеріалами ЗМІ

MIXADVERT

ютос