За євробляхерів замовлю слово!

Я хочу жити в Держві, що гарантує мені і моїм нащадкам безпеку. Я розумію, що за безпеку треба платити і я це робити зовсім не проти. Чи гарантує Держава мою безпеку? Не гарантує і не хоче гарантувати. Наприклад, забезпечує Армію, що зобов’язана захищати мене від зовнішньої агресії, вкрай неякісно, що змушує мене допомагати в забезпеченні шляхом волонтерства. Крім того, постійно виявляється поставка неякісних, а то й непотрібних видів амуніції та озброєння. Згадаймо хоча б рюкзаки Авакова, бронекатери Порошенка, та бронемашини, броня яких лопалася навіть не від удару ворожого снаряду, а від того, що хтось на неї косо глянув. Більше того, влада ще й інтенсивно торгує з окупантами, надає їм безплатно електроенергію і воду, щоб ті мали кошти нас вбивати! Згадаймо хоча б оборудки славного Нассалика. І головне! ніхто за це не відповів і не збирається відповідати.
Чи забезпечує Держава мою внутрішню безпеку? Та ні!!! категорично ні! Мене, наприклад, два роки тому при виконанні адвокатських повноважень побили есбеушники, а через півроку – менти. Кримінальні провадження ніхто не розслідує. То невже я маю утримувати за свій кошт ментів і есбеушників, щоб ті мене били, а прокурорів – щоб ті робили вигляд, що так мені і треба? То зімною, адвокатом, доволі відомою людиною, таке роблять. А що роблять з простим смертним? А запросто вбивають, як вбили минулого року журналіста Ігоря Гаврилюка у Василькові. Заледве домігся відкриття кримінального провадження, розслідування якого СБУ банально саботує!

Ще однією основною функцією Держави є збирання податків. Тут вона, наша Держава, дуууууже ретельно виконує свої функції…. А ось державна скарбниця пуста! Бо є у нашого Президента і його прислуги любі друзі, які зібрані кошти так же ретельно розкладує по кишенях своїх покровителів і себе не забуває. Згадаймо хоча б статки митарів Насірова та Продана… Ну і що! Крім комедії з картатим одіялом ми нічого не побачили і не побачимо. Прокурори для Насірова так справу до суду подали, що шансу бути завершеною ще за його життя та за життя суддів, які цю справу розглядають, вона жодного не має.
То чому я маю платити податки, коли країною керують професійні казнокради? Більше того, навіть деякі дипломовані, як, наприклад, Генпрокурор Юрій Луценко? Ото ж! Якщо хтось хоче бути лохом, нехай буде! А я на збагачення цих покидьків добровільно і копійки не дам! І хоч тепер і не маю авто на євробляхах, але обов’язково придбаю. Спеціально, щоб демонстративно не збагачувати всіляких порошенків-луценків та насірових-нассаликів!

Іван Макар

MIXADVERT

ютос