Він мав би бути живим…

Коли вбивають ліберально-патріотичного проукраїнського патріота і, видається, не важливо чиїми руками, що це зробили із шовіністично-імперської Москви, то це ознака глобальної русскомірської ідеї в дії.
В дії опісля чергових виборів президента Московії.
Це ознака того, що наступні 6 років президенства Путіна Росія буде вбивати.

Вбивати журналістів – носіїв і творців біжучої стрічки думання і формування суспільного мислення – злочин апріорі.
Маєш іншу думку – продукуй і публікуй.
Але не вбивай.
Не вбивай даремне і просто не вбивай.

Аркадій Бабченко не тільки жертва свободи слова і прав людини на своє бачення сенсу світу, чи українського життя, він чергова жертва чотирьохрічної російсько-української війни за національне визволення України.

Він мав би бути живим.

Сергій Жижко

MIXADVERT