Російська диверсія на Кіровоградщині?

Водопостачання в Кропивницькому припинилося надвечір у суботу через аварійне відключення струму на Дніпровській водопровідній насосній станції підприємства «Дніпро-Кіровоград».  Крім обласного центру, без води залишилися  Знам’янка, Олександрія і Світловодськ, які обслуговує «Дніпро-Кіровоград».

За інформацією начальника міської електромережі Миколи Гершкула, аварія сталася через крадіжку металу − через це впала опора ЛЕП 154 тис. КВт. Із суботи на місці аварії працюють енергетики, а поліція розшукує крадія металу. Ремонтники обіцяють, що ввечері 2 липня мережі водогону «Дніпро-Кіровоград» почнуть наповнюватися водою. Оскільки протяжність водопровідних мереж  орієнтовно 120 кілометрів, вода із кранів кропивничан потече орієнтовно о 22.00  у вівторок, 4 липня.

ЗМІ повідомили, що сім цистерн комунальних служб підвозять технічну воду у мікрорайони Кропивницького. Лікарні та дитячі заклади постачатимуть питною водою. Із графіком підвозу та адресами (всього 83 локації) можна ознайомитися на сайті міської ради Кропивницького. А як же тим хто не сидить в мережі Інтернет? Поки що в місті немає паніки, але не всі містяни розуміють що сталося. Інакше, як диверсією це назвати важко. До такої техногенної катастрофи від “людських рук” виявилося , що не готові.

А ” Кіровоградобленерго” між іншим належить росіянину Бабакову.  Коментарі потрібні? А чи не треба такі стратегічні об’єкти націоналізувати?

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply