Головний сміттяр міста, або як Максюта перевищує службові повноваження

Днями інтернет вибухнув скандалом, що зчинився між депутатом Бєловим та вірним псом секретаря міськради КропивницькогоТабалова – начальником спецінспекції Максютою.

На адмінкомісії, де збирались розглядати протокол щодо порушення Бєловим меж будівництва, депутат звинуватив Максюту в підпалі магазинів, які йому спалили перед новим роком.

«Я хотів би задати питання Максюті. Ти коли давав команду палити магазини, ти перед народом відповів? Ти попередив про те, що будеш палити магазини? Чи ти думаєш, що не було відео? Коли ти, Максюта, будеш відповідачем перед народом, переді мною, перед орендарями, всіма, кому ти наніс шкоду, от тоді відповім я», – сказав Бєлов

Та, незважаючи на одіозність депутата, раціональне зерно в його словах таки прослідковується. Варто лише проаналізувати поведінку Максюти за останні кілька місяців.

Так, на своєму особистому профілі у Фуйсбук Максюта мало не щодня пише про Бєлова – мовляв той самозахватив землю під час будівництва, побудувавшись на тепломережах. Або про те, як депутат катається на лижах. Або як серед ночі їздить сам до управління ДСНС, щоб особисто сфотографувати машини Бєлова і дружини. Або що Бєлов почав відбудову на згарищі. Або що купив нову машину. І так далі, і тому подібне.

Так, коли на адмінкомісії депутат звинуватив головного інспектора по сміттю у тому, що той спалив магазини, Максюта побіг до зали поверхом вище, де начальник управління освіти давала прес-конференцію, і, буквально увірвавшись у приміщення, де були журналісти, нервово почав розповідати про те, що сталось. Зазначив, що подасть на депутата в суд за наклеп, що Бєлов відбудовує магазини, перенісши тепломережі (незрозуміло, чому його це обурює, адже раніше обурювало, що він побудувався на них; очевидно через те, що більше не зможе використати цей факт для здійснення зайвого шуму, простіше кажучи, гавкотні) ну і вчергове нагадав про нещодавно куплену машину. Наостанок додав, що у всьому цьому він розбереться і доведе справу до кінця. Весь спіч супроводжував нервовим дриганням руки.

«По-перше, хто підписував будівництво на тепломережі. А, по-друге, хто взагалі контролював це питання, хто контролював будівництво саме … Тому я принципово доведу цю справу до кінця, я вже як ангел-охоронець даного мікрорайону… Доведу цю справу до кінця…», – зазначив головний по сміттю в місті.

ВІДЕО

Цілком логічно, що після всього цього виникає запитання: які ж такі повноваження має спецінспектор, що він говорить подібні речі? Чи входить до його обов’язків відслідковувати місця відпочинку містян, виставляти фото з особистою інформацією, перевіряти документи на будівництво, і т.д.

На сайті міської ради Кропивницького знаходимо положення про спеціалізовану інспекцію, де вказані повноваження органу:

Таким чином, відповідно до положення, функції спеціонспекції полягають в контролі за дотриманням належного санітарного стану територій та об’єктів благоустрою міста, тобто іншими словами – Максюта – старший по сміттю в місті. Але уявив себе невідомо ким. З усіх його дописів і слів очевидне перевищення службових повноважень «сміттяра». «Комсомолець-амфітамінщик» і в Африці ним буде.

Але ні для кого не секрет, що Максюта – одиниця не самостійна. І так він себе поводить, бо йому так вказує його господар Андрій Табалов. Але все рано чи пізно закінчується. І якщо Янукович тікав з країни, то хто такий Табалов? Максюта ж – взагалі пішак, якого ніхто і ніщо не врятує після краху його господаря.

 

http://wikileaks-news.at.ua/publ/golovnij_smittjar_mista_abo_jak_maksjuta_perevishhue_sluzhbovi_povnovazhennja/1-1-0-157

MIXADVERT

ютос