Кандидатуру нардепа з Кропивницького розглядають на посаду Міністра охорони здоров’я?

Фото | зі сторінки Костянтина Яриніча у Фейсбуці

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка з Кропивницького, колишній головлікар обласного онкологічного диспансеру Костянтин Яриніч може стати Міністром охорони здоров’я.

Те, що чутки про можливе призначення Яриніча небезпідставні, підтвердили “Без купюр” джерела в парламентському комітеті з питань охорони здоров’я. За словами співрозмовника, кандидатуру Яриніча погодили в Адміністрації Президента.

Водночас сам нардеп досить стримано коментує своє можливе призначення  й запевняє,  що з ним це питання у високих кабінетах Адміністрації Президента і Кабміну не обговорювали. Але й не заперечує, що його кандидатуру як майбутнього міністра обговорюють колеги по Верховній Раді. При цьому зазначає, що є багато факторів, які можуть вплинути на ситуацію, і що його кандидатура може бути не єдиною, проте й інших можливих претендентів не назвав.

– Цілком закономірно, коли оговорюються інші кандидатури в тій невизначеній ситуації з громадянством в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, – зазначив у телефонній розмові з корепондентом “Без купюр” нардеп Костянтин Яриніч. – Якщо ми робимо такі серйозні реформи в країні, то їх може робити згідно з законодавством і згідно з моїм розумінням, тільки українець із українським паспортом і відповідальністю.

За прект постанови про визнання роботи тимчасово виконучої обов’язки Міністра охорони здоров’я України Супрун Уляни Надії незадовільною та звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення її з займаної посади Костянтин Яриніч як член профільного комітету ВР не голосував.

– Я утримався, – повідомив він.

Як повідомляли центральні ЗМІ, вчора комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я на засіданні 3 квітня рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Рішення схвалити проект постанови №5642, внесений до парламенту ще 16 січня 2017 року, на засіданні у вівторок підтримали 7 членів комітету.

Проте сама Уляна Супрун повідомила в коментарі “УП”, що залишати посаду не збирається і що отримала також дзвінок підтримки  від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Як що це трапиться, то нардеп позбудеться недоторканності і може бути притягнутим до відповідальності “за бізнес на здоров’ї українців”.

MIXADVERT

ютос