Різноукропне життя депутатів з Андрієм Максютою

 

Фракція партії УКРОП у міській раді Кропивницького рік тому зазнала розколу. Троє депутатів  на чолі з головою фракції  Михайлом Бєжаном вирішили бути на боці міського голови Андрія Райковича. А один депутат з УКРОПА Віталій Бєлов став на бік депутатської опозиції, яка ніби більше переймається інтересами громади та виборців. Депутати в місті за новим виборчим законом обиралися за списками лише умовно прив’язаними до виборчих округів, і тому після виборів округи почали ділити і прикріплювати  до обранців, які здобули мандати. Округи двох  згаданих УКРОПівців за №5 і №7 опинилися поруч через вулицю Попова.

Голова фракції, що опинився під «дахом мера» практично депутатствує і живе без проблем, а його неслухняний член фракції здається увібрав всі проблеми в себе.  На окрузі у голови фракції УКРОП нещодавно сталося НП: на погано огородженій недобудові у пригоду потрапила дитина. Під час небезпечних ігор в недобудованому будинку один з хлопців небезпечно завис на п’ятому поверсі. Хлопця врятували, ЗМІ змовчали і депутат, що не дуже переймається порядком на окрузі залишився в тіні від  уваги.

Інші справи на окрузі у депутата Віталія Бєлова. На його окрузі опинилися  МАФи, які він збудував та здавав в оренду. І тут в контексті боротьби з цими спорудами спецінспекцією на чолі з Андрієм Максютою почалися «дослідження та підкопи» до того торгового ряду. Підвернулася проблема комунікацій під спорудами, які, до речі, депутат мав намір перенести за свій кошт, щоб у випадку аварійної ситуації до них був вільний доступ. Мав намір перенести, але не встиг, бо вони однієї ночі випадково і загадково згоріли. Історія виявилася з підпалом, зафіксованим відеокамерами спостереження. Результати пошуку зловмисників досі невідомі широкому загалу.. Пройшло пару місяців і на орендованій депутатом земельній ділянці почалося зведення нових крамничок. І за законами жанру ще на будівництво прийшли перевірки. Це ті що нібито нині заборонені. На місті подій З’являється шеф спецінспекції з відеокамерою, інші інспектори з рулеткою і шукають порушення, а записи надають сайту «Утренній город». З цього додатково видко які сайти на чиєму боці.

Робота спецінспекції «під замовлення» спливає в черговий раз. На сторінці пана Максюти у Фейсбуці шквал критики на Віталія Бєлова. І дома його немає, а на Мальдивах не знайшли, бо «в гори втік», і на сесії не було, і протокол вручити не вийшло. І ні слова про інших порушників, тому що не замовляли їх, мабуть, бо комусь вони «любі друзі». А поки що графік перевірки паркану на недобудові за 400-500 метрів від МАФів на Попова ніким неоприлюднено.

Дарма пан Максюта розпиляється на кінозйомки та інші PR-акції, бо через брак часу в нього залишаються незахищеними десятки люків, дорожніх знаків та кришок погребів. А тим часом бачимо, що у різних УКРОПів життя та бізнес складається по-різному. Влада, що перебуває відомо в чиїх руках, докладає до цього своїх рук. А ще нещодавно промайнув в мережі Фейсбук пост прес-секретаря мера Інни Приймак(можливо його вже і видалили), що до МАФів «Ятрані», що  «розмножується» Андрій Райкович відношення не має. Невже спродався,  але , здається тут все, як це було і з «Рошеном»?

На додаток можна переглянути новину з відео від Андрія Максюти про пошук порушень.

https://www.ugorod.kr.ua/news/2018-03-20-63424.html

А ще Андрій Максюта нещодавно скористався підказкою сайта «Моє місто» і розвинув успіхи, виклавши наказ санітарного диктатора міста Єлисаветграда вже в кольорі. Цей документ його збадьорює, і він бажає таких же повноважень для застосування репресій до мешканців міста.

MIXADVERT

ютос