УГОРЩИНА ПРЯМО ПОГРОЖУЄ УКРАЇНІ ВІЙНОЮ

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розглядав варіант! Застосування Збройних сил Угорщини на территории України.

“Мова йде про те, що Віктор Орбан поставивши Міноборони Угорщини завдання проаналізувати варіанти дій силових структур Угорщини для захисту угорської діаспори на українській территорії”, – йдеться в матеріалі LB.

Правда, вказівка була сприйнята угорськими військовими без ентузіазму.

Крім того, згідно їх висновків , фізичне втручання  у   ситуацію на Закарпатті призведе до критично непередбачуваних НАСЛІДКІВ для цієї країни.

Як і друга, бойовий Потенціал угорської та української армій непорівнянній.

Як і Третє, стан боєготовності навіть існуючих Збройних сил Угорщини НЕ дозволяє здійснювати Ніякі СИЛОВІ Акції – більшість їх бойових підрозділів просто не зможуть висуватися з технікою за Межі своїх баз.

Як повідомлялося, Угорщина пообіцяла “боляче вдарити по Майбутнього України” у відповідь на Підписання закону “Про освіту” президентом Петром Порошенко. Міністр закордонний справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина буде блокувати будь-які ініціативи України в напрямку європейської інтеграції та в рамках участі в програмах “східного партнерства”.

Глава комітету з міжнародніх справ ВР Ганна Гопко заявила, що погрози Угорщини блокувати евроінтерграційні процеси України через закон “Про освіту” є наслідкамі “теплих зв’язків з путінськім режимом” і низьких Політичною культурою будапештськіх політіків.

22.03.2018

https://www.bimber.in.ua/ugorshhyna-rozglyadaye-varianty-vvedennya-vijsk-v-ukrayinu/

b2a87f593044

MIXADVERT

ютос