Сурков каже, що американці привезли набагато конструктивніші пропозиції стосовно російської ініціативи про миротворців ООН на Донбасі.
Кремль вивчатиме, а потім «запросить на зустріч Волкера і його колег».
Ну і головне. Миротворці для того, щоб впровадити «Мінськ», аби ми розуміли. Це, за словами Суркова, консолідована позиція американців і росіян. Хотілося б, звісно, почути Волкера з цього приводу.
Всі розуміють, яким боком нам можуть вилізти «миротворці»? Якщо ні, то ще раз читайте «Мінські домовленості».
І ще. А в українців питатимуть думки, дозвольте поцікавитися? Якщо ні, то це велика помилка. Довго чекати не доведеться.

You must be logged in to post a comment.