На честь Дня студента безкоштовно возять молодь мінімум дві маршрутки. Така щедра акція проводиться тільки для студентів вищих навчальних закладів – повідомляє Depo.
Для того, щоб скористатися акцією, потрібно показати водієві студентський квиток. “25.01. Для студентів проїзд безкоштовний. Зі святом, шановні студенти!” — йдеться в оголошенні.
Нагадаємо,раніше повідомлялося, що Асоціація перевізників Києва попередила про можливе зростання вартості проїзду з 5-6 гривень до 8-9 на міських рейсах, і з 12-16 гривень до 20 на рейсах, які обслуговують передмістя.
Студентка університету «Україна» Кібукевич Наталія

You must be logged in to post a comment.